Úvod

Vítejte...

U rybníčku

Orlík

Jižní Čechy

Vítejte na stránkách nově otevřených Apartmánů U rybníčku, nacházejících se v malebné jihočeské vesničce Kostelec nad Vltavou, 2 km od Ždákovského mostu a vodní nádrže Orlík. Jedná se o rodný dům našeho významného kulturního historika Čeňka Zíbrta.

Prohlédnout apartmány

Nové apartmány

Nové

Apartmány

Dobové

Prostředí

Apartmány se nacházejí v levém křídle domu s vlastním vstupem. V současné době nabízíme ubytování v jednom dvoulůžkovém, v jednom třílůžkovém (s možností přistýlky) a třech čtyřlůžkových dvoupokojových apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny původními dřevnými podlahami, nábytkem a doplňky tak, abychom co nejlépe vystihli atmosféru doby, ze které celý objekt pochází a zároveň aby se naši hosté cítili dobře a v pohodlí.

Všechny apartmány mají vlastní koupelnu a společnou kuchyňku na pavlači. Wi-Fi připojením je zdarma. Parkování je možné před domem zdarma. Snídaně formou menu, včetně raw food. Káva a čaj po celou dobu pobytu zdarma.

Chci si pronajmout apartmán

Jižní Čechy

Krásná

Příroda

Okolí

Jižní Čechy

Apartmány sousedí v těsné blízkosti s několika historickými chalupami a hlavními dominantami na návrší obce, kterými jsou kostel Narození Panny Marie a fara, obojí na seznamu kulturních památek. Restaurace a obchod 3 minuty chůze.

Toto všechno se nachází v krásné přírodě Jižních Čech, v blízkosti Orlické přehrady a kraji rybníků a lesů. Okolí je ideální jak k aktivní dovolené strávené projížďkami na kole, rybařením, houbařením, pěší turistikou, vodními sporty, nebo vyhlídkovou plavbou ze zámku Orlík na hrad Zvíkov.

Tipy na výlety

 

 

Máte nějaké otázky?

Pokud ano, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám na Vaše otázky odpovíme.

Kontaktujte nás